UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy warszawa, czy karków czy nawet Elbląg, wszędzie kierowcy BMW łamią przepisy. Nie mówię o trasie nr 7 Elbląg Gdańsk gdzie młody szczyl w zielonym BMW o mało nie pozbawił życia innych kierowców wyprzedzając na zakręcie. Wielkie szczęście, że jadący z przeciwka miał ogromny refleks i odbił na pobocze tracąc prawe lusterko. Jestem za budową jakiegoś toru wyścigowego gdzie takie oszołomy mogą się wyszaleć.
probszcz