UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no kto odpowie jak bmw znalazlo sie na pasie prawidlowo jadacego volvo skoro kazdy taki mądry i tylu swiadkow??? A pan "jeden z pierwszych" to sie chyba ze swoim ch. .. na glowy pozamienial. Sprawe wyjasni sledztwo a nie pan bo z tego co czytam to nie ogarniasz nawet podstawowych zasad ruchu drogowego.


Anuluj