UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja nie czuje sie bohaterem tylko stwierdzam fakty kierowca z VOLVO wysiadl sam, a z BMW wszystkich wyniesli, w szpitalu nie bylem ale przez kierowce z VOLVO wszyscy sie tam znalezli wiec o czym tu mowa poprostu trzeba uwazac, wjezdzajac na glowna droge i tyle, nie chce sie z Panem kłócić, a jezeli widział Pan wypadek to niech Pan sie za świdka poda i to zmieni fakty ktore wszyscy znamy, bo ja tam byłem i widzilem 20 sekund po.

jeden z pierwszych

Anuluj