UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nic nie usprawieliwia kierowcy bmw bo to on zjechal na pas volvo dzieki czemu doszlo do zderzenia. .nadmierna predkosc. golym okiem widac kto zawinil.


Anuluj