UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nic nie usprawieliwia kierowcy bmw bo to on zjechal na pas volvo dzieki czemu doszlo do zderzenia. .nadmierna predkosc. golym okiem widac kto zawinil.
nic nie usprawieliwia kierowcy bmw bo to on zjechal na pas volvo dzieki czemu doszlo do zderzenia. .nadmierna predkosc. golym okiem widac kto zawinil.