53
14.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Policja i Straż zawsze zapir we wszystkich sytuacjach a te nieroby z wojska tyłki grzeja ja bym i dał podwyzki, ooooo Straży i Policji sie należą A i wojsko całe do Afganistanu na front od tego jest żołnierz.
weeki (2012.01.14)

info

0  
  0
week nie pij już
(2012.01.14)

info

0  
  0
wojsko z lotniczej przeciez w Egu nie bylo potrzebne wiec przeniesli do Malborka
Facepin (2012.01.14)

info

0  
  0
Szanowny Panie Prezydencie! Po pierwsze: wskazana skromnośc, miałem zaszczyt byc na koncercie dnia 12.01.2012,wymienienie Pana i Przewpdniczacego oraz Pana V-ce zepsuło mnie i moim znajomym humor, to był koncert nie na Pana cześc tylko dla ludzi ktorzy za bilety swoje zapłacili, mam przy okazji nadzieję, że Pan również. Po drugie: zima Pana i Panskich ludzi znowu zaskoczyła, na ulicach lodowisko przez cały dzień, ufam, że Pan wyciągnie z tego stosowne wnioski. Po trzecie: osobiście zawiozłem strażakom na ul. Panieńską kawe i ciepły posiłek. Z uzyskanej informacji dowiedziałem się, że od godziny 13 są na służbie, ja byłem po godzinie 20.00.Do 20.nie zorganizowano strażakom żadnego goracego posiłku!
Zażenowany Stanisław (2012.01.14)

info

0  
  0
Gratuluję Panie Stanisławie widać, że w tym kraju poza ogólną dziczą są jeszcze LUDZIE.
(2012.01.14)

info

0  
  0
W przypadku klęsk żywiołowych potrzebna jest nowa strategia zwalczania zagrożenia i mam nadzieję że prezydent miejski już dawno jest na to przygotowany, mam nadzieję, że udzieli pomocy słownej zagrożonym gminom i razem z wojskiem i więźniami będzie ratował tereny zalewowe. Myślę, że takie oddanie sprawie otworzy przed nim salony w europarlamencie i w końcu w Elblągu będziemy mieć europosła, który nie będzie troszczyć się o dobro swoje i swojej rodziny ale o losy mieszkańców gmin elbląskich
(2012.01.14)

info

0  
  0
Gdzie jest policja słuząca społeczeństwu biorąca odpowiedzialnośc za bezpieczeństwo ludności ? Osik odejdź dobrowolnie bo twoja kompromitacja sięga totalnego D. N. A.
(2012.01.14)

info

0  
  0
Pytacie, gdzie polskie wojsko?OdPOwiadam : w Afganistanie.
Kólka armatnia (2012.01.14)

info

0  
  0
za kanałem garaże zalewa strażacy stoją i marzną a pan prezyden grzeje sie w chałupie. .. .ciekawe jak zaleje piwnice ( drzewo węgiel ziemniaki ) kto ludzia zwroci za straty. .. mieli 2 lata od ostatniej powodzi zeby pozadek zrobic to gupotami sie zajmuja. .. .a ludzie dobytki traca. .. .pomyslcie troche panowie na stołkach
basienka (2012.01.14)

info

0  
  0
policja. wojsko. straż. ???? pana prezydenta za dupe i cała jego świte postawic i niech robia to moze wtedy pomyśla i coś mądrego wymyślą a nie ludzi co 2 lata zalewa i ciągle te same ulice i te same miejsca. .. .. mysleć w tym urzedzie myslec!!!!!
basienka (2012.01.14)

info

0  
  0