UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
policja. wojsko. straż. ???? pana prezydenta za dupe i cała jego świte postawic i niech robia to moze wtedy pomyśla i coś mądrego wymyślą a nie ludzi co 2 lata zalewa i ciągle te same ulice i te same miejsca. .. .. mysleć w tym urzedzie myslec!!!!!
basienka