UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
policja. wojsko. straż. ???? pana prezydenta za dupe i cała jego świte postawic i niech robia to moze wtedy pomyśla i coś mądrego wymyślą a nie ludzi co 2 lata zalewa i ciągle te same ulice i te same miejsca. .. .. mysleć w tym urzedzie myslec!!!!!
basienka