UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

policja. wojsko. straż. ???? pana prezydenta za dupe i cała jego świte postawic i niech robia to moze wtedy pomyśla i coś mądrego wymyślą a nie ludzi co 2 lata zalewa i ciągle te same ulice i te same miejsca. .. .. mysleć w tym urzedzie myslec!!!!!

basienka

Anuluj