A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie no k**wa nie mogę!!! jak tak to Wojsko- darmozjady itp. .. a jak powódź to teraz Gdzie jest Wojsko??? Teraz to sami za łopaty, worki i do roboty.
Nowaczyk chyba ruszyl dupsko, bo wlasnie z Jonkowa, Gutkowa i z Olsztyna jechaly jednostki Strazy Pozarnej a bylo tych jednostek okolo 20-u wozow.
Wojsko jakie wojsko się pytam???? Lotnicza rozwiązana, mazurska zreorganizowana - tak wszystkim zależało, żeby się wojska pozbyć z miasta no to macie piwo które sami sobie naważyliście. A żeby Wam jeszcze troszke goryczki dodać to MIELIŚCIE w mieście i Wojskową Straż Pożarną - grubo ponad 100 interwencji co rok - ale nikt nie zrobił nic żeby ich zatrzymać a teraz sprzed oddany do Nowakowa a ludzie się po Polsce tułają. Bawcie się dalej w tej swojej piaskownicy zwanej Ratuszem tylko nie róbcie ludziom krzywdy a jak pokazuje czas wszystkie Wasze decyzje są z perspektywy czasu do niczego.
i znowu straż pożarna zapier. .. .. policja pomaga, a gdzie jest k. .. .. a wojsko ! ! ! !
dajcie podwyzki tym co na prawde zasługują ! ! !
wojsko nie jest od układania worków z piaskiem
"i znowu straż pożarna zapier. .. .. policja pomaga, a gdzie jest k. .. .. a wojsko ! ! ! ! dajcie podwyzki tym co na prawde zasługują ! ! !"
NAPRAWDĘ ?????, bo ja myślałem, że straż to tylko leży i przywileje ma!!!
Obudził się jeden z drugim o straży teraz. W zadki powinni Was kopnąć za Waszą postawę codzienną!
Krzywda się dzieje to do strażaków o pomoc ze łzami w oczach dyletanci jedno.
Zwińcie ten sprzęt Panowie, bo za kilka dni ci sami ludzie będą krzyczeć "zabrać leniom" !
do żołnierza armii polskiej:w kryzysowych stanach zawsze wojsko pomagało
To prawda, zabrać pieniadze policji a przeznaczyć na słuzby pomagające ludności cywilnej szczególnie DLA Strażaków. Tusk wie co mu grozi i okupuje się policjantami dajac im przywileje ponad prawem i karmiąc podwyżkami oloewając służby które ratuja w rzeczywistosci ludzkie dobytki i życie. Wystarczy posłuchać rzeczników policji z ramienia zwierzchników żeby wyrobić sobie odpowiednie zdanie na temat tych "obronców prawa" konstytucji czy przysięgi policyjnej
Z nudów wojsko mogłoby się wziąśc i pomóc innym jednostkom, byłby to szczytny cel, a nie cwaniakować.
Edyta Wrotek, Urząd Wojewódzki w Olsztynie wytłumacz sie teraz gdzie są środki na modernizacje i umacnianie wałów na Żuławach i o pieniadzach przeznaczonych z UE na te cele