UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W przypadku klęsk żywiołowych potrzebna jest nowa strategia zwalczania zagrożenia i mam nadzieję że prezydent miejski już dawno jest na to przygotowany, mam nadzieję, że udzieli pomocy słownej zagrożonym gminom i razem z wojskiem i więźniami będzie ratował tereny zalewowe. Myślę, że takie oddanie sprawie otworzy przed nim salony w europarlamencie i w końcu w Elblągu będziemy mieć europosła, który nie będzie troszczyć się o dobro swoje i swojej rodziny ale o losy mieszkańców gmin elbląskich