UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowny Panie Prezydencie! Po pierwsze: wskazana skromnośc, miałem zaszczyt byc na koncercie dnia 12.01.2012,wymienienie Pana i Przewpdniczacego oraz Pana V-ce zepsuło mnie i moim znajomym humor, to był koncert nie na Pana cześc tylko dla ludzi ktorzy za bilety swoje zapłacili, mam przy okazji nadzieję, że Pan również. Po drugie: zima Pana i Panskich ludzi znowu zaskoczyła, na ulicach lodowisko przez cały dzień, ufam, że Pan wyciągnie z tego stosowne wnioski. Po trzecie: osobiście zawiozłem strażakom na ul. Panieńską kawe i ciepły posiłek. Z uzyskanej informacji dowiedziałem się, że od godziny 13 są na służbie, ja byłem po godzinie 20.00.Do 20.nie zorganizowano strażakom żadnego goracego posiłku!

Zażenowany Stanisław

Anuluj