53
14.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A tam, głupoty gadacie. Jest większy problem w naszym mieście! Tramwaje nadal nie mają patronów!
Ważna sprawa (2012.01.14)

info

0  
  0
teraz to w dupe byście strażaka pocałowali, byle tylko żeby przyjechali i pomogli, a jeszcze kilka dni temu co było. .. .. "lenie i nieroby. .. " pokażcie mi tych leni i nierobów dzień i noc zapierd. .. .i pilnuja zeby wam ciepło było. ! !
(2012.01.15)

info

0  
  0
Ooo. .. Widzę że ktoś usuwa nie wygodne komentaże. Żałosne.
Przeniesiony żołnierz (2012.01.15)

info

0  
  0