A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A tam, głupoty gadacie. Jest większy problem w naszym mieście! Tramwaje nadal nie mają patronów!
teraz to w dupe byście strażaka pocałowali, byle tylko żeby przyjechali i pomogli, a jeszcze kilka dni temu co było. .. .. "lenie i nieroby. .. " pokażcie mi tych leni i nierobów dzień i noc zapierd. .. .i pilnuja zeby wam ciepło było. ! !
Ooo. .. Widzę że ktoś usuwa nie wygodne komentaże. Żałosne.