UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

za kanałem garaże zalewa strażacy stoją i marzną a pan prezyden grzeje sie w chałupie. .. .ciekawe jak zaleje piwnice ( drzewo węgiel ziemniaki ) kto ludzia zwroci za straty. .. mieli 2 lata od ostatniej powodzi zeby pozadek zrobic to gupotami sie zajmuja. .. .a ludzie dobytki traca. .. .pomyslcie troche panowie na stołkach

basienka