UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policja i Straż zawsze zapir we wszystkich sytuacjach a te nieroby z wojska tyłki grzeja ja bym i dał podwyzki, ooooo Straży i Policji sie należą A i wojsko całe do Afganistanu na front od tego jest żołnierz.

weeki

Anuluj