UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policja i Straż zawsze zapir we wszystkich sytuacjach a te nieroby z wojska tyłki grzeja ja bym i dał podwyzki, ooooo Straży i Policji sie należą A i wojsko całe do Afganistanu na front od tego jest żołnierz.

weeki