UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W przypadku klęsk żywiołowych potrzebna jest nowa strategia zwalczania zagrożenia i mam nadzieję że prezydent miejski już dawno jest na to przygotowany, mam nadzieję, że udzieli pomocy słownej zagrożonym gminom i razem z wojskiem i więźniami będzie ratował tereny zalewowe. Myślę, że takie oddanie sprawie otworzy przed nim salony w europarlamencie i w końcu w Elblągu będziemy mieć europosła, który nie będzie troszczyć się o dobro swoje i swojej rodziny ale o losy mieszkańców gmin elbląskich