50
04.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie chcesz nie dawaj, ale głupot nie gadaj!!!! To naprawdę szczytny cel. .. .
bebu (2012.01.05)

info

0  
  0
Moze niech policja przekaze czesc z tych skradzionych pieniedzy: http://policja.eii.com.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=31&Itemid=66
(2012.01.05)

info

0  
  0
moja córka jest wolontariuszką ma 11 lat i kocha to co robi a dzięki owsiakowi żyje wielu z nas MARUDY PRZBRZYDŁE PASKUDNE OPAMIETAĆ SIE NIE CHCESZ NIE DAWAJ ALE JAK SAM NIC NIE ROBISZ NIE ODZYWAJ SIE ja pieke ciasta na tę okazję jako matka 2 dzieci chociaż tak sie przyczyniam ale nawet fanty do szkół na licytacje każdy może coś zrobić więc do roboty. .. .
(2012.01.05)

info

0  
  0
NIE WRZUCAM I NIE BEDE WRZUCAŁ. A co do wypowiedzi ze "gdyby nie owsiak to by sprzetu nie było" gowno prawda był by sprzet ale panstwo dobrze kombinuje i znalazło sobie owsiaka ktory to za nich robi i panstwo juz nie musi wykladac kasy, taka prawda. Wystarczy ze płacimy wysokie podatki w skali zarobkow panstwa te 30,40 czy 50 mln zł z tej ze "akcji owsiaka" to kropla w morzu, kasa leci w miliardach, to wy tego nie wiecie? ładnie wam przymydlili oczka hahaha
1337 (2012.01.06)

info

0  
  0
.. .całe szczęście że już nie trzeba tak jak kiedyś zaliczać egzaminów z WF. A kiedyś Pan Tuszyński jak "szprycha". Ale jak to się mówi przy korycie najlepiej. ..
_t_k_ (2012.01.06)

info

0  
  0
Jak ktoś nie daje, to niech zamknie pysk i nie wypisuje tu swoich typowo "elbląskich" opinii na tenn temat, że po co?, że bzdura, lipa itd. .. zawsze jakieś oszołomy dorwa się do klawiatury i piszą. A pużniej stoją pod sklepem i chleją browar elbląscy malkontenci i nieudacznicy, pozdrawiam garść tych normalnych elblążan.
(2012.01.06)

info

0  
  0
Oczywiście każdy ma prawo do swego zdania na temat WOŚP. A mnie się wydaje, że cała ta impreza ma wymiar "dobrowolnego" ale kolejnego podatku"
br (2012.01.06)

info

0  
  0
WOŚP jest naprawdę super imprezą ale. .. niestety uczy nas tego żebyśmy pomagali tylko ten jeden raz w roku i mamy spokojne sumienie, a ilu ludzi pomaga przez cały rok innym i nie mają z tego żadnych korzyści tak jak jest w przypadku fundacji pana Owsiaka
kaliber44 (2012.01.06)

info

0  
  0
Szacunek dla Owsiaka - Rydzyk zbiera kasę i ją przekręca, nie rozliczając się z grubych kwot. WOŚP rozlicza się co do złotówki i za to biznesmen Rydzyk i kościół katolicki nie lubią WOŚP bo kościołowi kasa ucieka. .. Szkoda tylko że "gwiazdy" grają za kasę - pewnie powiedzą Sydneye czy inni że to "koszty dojazdu" ale to jest zwykłe frajerstwo - i ben whiskey czy zgrzewek piwa nie zagrają. .. tak naprawdę do są w pracy więc pić im nie wolno, czyli alkohol zabiorą do samochodu i do swojego pueblo, gdziekolwiek mieszkają. .. o to jest smutne - charytatywny koncert za kasę i alkohol. .. i dzięki Owsiakowi sprzęt jest w szpitalach do ratowania pijusów. .. WOŚP popieram ale chamskie zespoły już nie. .. i tak wrzucę do puszki :D miłego weekendu!!!!!
żenua (2012.01.07)

info

0  
  0
Marudzicie, i tak nie dam. .. .a nie daj Bożę żebyś jeden czy drugi trafił do szpitala albo twoje dziecko, a życie uratuje, bądź pomoże uratować właśnie urządzenie z akcji Owsiaka, co wtedy powiesz? oni nie patrzą kto dał kto nie, pomogą każdemu! świnie i tyle! tu chodzi o pomoc drugiemu człowiekowi, a los lubi się odwrócić. .
(2012.01.07)

info

0  
  0