UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

moja córka jest wolontariuszką ma 11 lat i kocha to co robi a dzięki owsiakowi żyje wielu z nas MARUDY PRZBRZYDŁE PASKUDNE OPAMIETAĆ SIE NIE CHCESZ NIE DAWAJ ALE JAK SAM NIC NIE ROBISZ NIE ODZYWAJ SIE ja pieke ciasta na tę okazję jako matka 2 dzieci chociaż tak sie przyczyniam ale nawet fanty do szkół na licytacje każdy może coś zrobić więc do roboty. .. .