UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Szacunek dla Owsiaka - Rydzyk zbiera kasę i ją przekręca, nie rozliczając się z grubych kwot. WOŚP rozlicza się co do złotówki i za to biznesmen Rydzyk i kościół katolicki nie lubią WOŚP bo kościołowi kasa ucieka. .. Szkoda tylko że "gwiazdy" grają za kasę - pewnie powiedzą Sydneye czy inni że to "koszty dojazdu" ale to jest zwykłe frajerstwo - i ben whiskey czy zgrzewek piwa nie zagrają. .. tak naprawdę do są w pracy więc pić im nie wolno, czyli alkohol zabiorą do samochodu i do swojego pueblo, gdziekolwiek mieszkają. .. o to jest smutne - charytatywny koncert za kasę i alkohol. .. i dzięki Owsiakowi sprzęt jest w szpitalach do ratowania pijusów. .. WOŚP popieram ale chamskie zespoły już nie. .. i tak wrzucę do puszki :D miłego weekendu!!!!!
żenua