50
04.01.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oby tylko kasa nie zgineła.
Pamiętamy! [*] (2012.01.05)

info

0  
  0
Ludzie czym wy sie chwalicie to nie granie z pompa to jedne wielkie żebracteo uwłaszczajace naszemu społeczeństwu rząd baluje a ludzie żebrzą to hańba jeżeli państwo nie potrafi wyzywic swoich obywateli i zapewnić im opieke lekarską przed wojna tez żebraliśmy na wojsko zbierali ludzie na karabiny a skutki mamy do dziś czego jeszcze można rządac od tych biednych zcharowanych ludzi w chwili gdy bieda rZąd stać na podwyżki po 500zł bo uwazaja że pracuja za niegodne pieniądze acałe rodziny żyją za mniej
(2012.01.05)

info

0  
  0
Niektórzy widzę muszą sie odchudzić !
(2012.01.05)

info

0  
  0
znowu elblagi sie nie popisali komentarzami ludzie nie podoba wam sie to nie musicie wrzucac gdyby nie akcja owsiaka w elblaskich szpitalach nie byloby polowy sprzetu dla noworodwkow co wy tu wypisujecie dla mnie akcja najlepsza pod sloncem i tak trzymac
(2012.01.05)

info

0  
  0
pokażcie na orkiestrze ze dajecie co roku coraz więcej to nasz rząd zrobi jeszcze większe podwyżki bo będzie nial rozeznanie ze Polacy maja kasę jak trzeba to dają polski nigdy nie napełnimy zawsze będzie brakować ale dla najbiedniejszych bo rząd ma dla siebie zawsze ukryta kasę ja osobiście nie dam mam w nosie wspierać dyrygenta i innych bo z tego polowa idzie na inny cel niech Tusk potrząchnie własna kiesa a nie czeka ze najbiedniejsi go wyręcza z tych groszy jakie zarabiają.
(2012.01.05)

info

0  
  0
a ja w tej akcji widzę kilka aspeków: wszyscy wiemy że państwo jest nieudolne ale szanujmy tych którzy się nie dają i zaczynają od małej sprawy, która po 20latach urosła do takich rozmiarów. I nie chodzi tu tylko o Jurka-angażują się w to tysiące ludzi poświęcając swój czas i chęci a można siedzieć na kanapie i czekać aż się poprawi! MALKONTENTOM STANOWCZE NIE-CHOCIAŻ NIE PRZESZKADZAJCIE. JA JESTEM Z TEGO DUMNA!
pardi (2012.01.05)

info

0  
  0
Bieda, a rekordowe zbiórki co roku.
(2012.01.05)

info

0  
  0
Więcej chyba zrobili przez te lata dla ludzi niż całe to Ministerstwo Zdrowia !!!!!
(2012.01.05)

info

0  
  0
Ludzie pesymiści opamiętajcie się w swojej GŁUPOCIE!!!!!Akcja Pana Owsiaka jest wspaniała ile to innych państw próbowało taką akcję robić w swoim kraju i co i nic z tego niewyszło bo tam nie ma ludzi takich jak POLACY o wielkich czułych i wspaniałych sercach. Zawsze dawałam i teraz też nie będę stała obok. Tych wszystkich krzykaczy napewno będzie więcej wieczorem żeby zobaczyć sztuczne ognie bo wuchodzą jak ćmy wieczorem żeby tylko nie natknąć się na wolontariuszy, których chcę bardzo serdecznie pozdrowić i podziękować za ich ofiarność w niesieniu pomocy innym. Nie życzę nikomu niczego złego, ale chciała bym widieć tych psioczących gdyby im była potrzebna pomoc w ratowaniu zdrowia swojego czy też kogoś z rodziny. Na szczęście są ludzie dla których taka akcja jest czymś wspaniałym.
(2012.01.05)

info

0  
  0
wszyscy tylko bieda, bieda!!! a w markrketach taaakie tłumy jakby sklepy mieli zamknąc na cały tydzień a nie tylko na 6go. strasznie konsumpcyjne społeczenstwo i do tego okazuje się że bez serca!! moje dziecko będzie wolontariuszem i cieszę się bardzo! niech się uczy że można nawet w biedzie!!
pardi (2012.01.05)

info

0  
  0