UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście każdy ma prawo do swego zdania na temat WOŚP. A mnie się wydaje, że cała ta impreza ma wymiar "dobrowolnego" ale kolejnego podatku"

br

Anuluj