UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście każdy ma prawo do swego zdania na temat WOŚP. A mnie się wydaje, że cała ta impreza ma wymiar "dobrowolnego" ale kolejnego podatku"
br
Oczywiście każdy ma prawo do swego zdania na temat WOŚP. A mnie się wydaje, że cała ta impreza ma wymiar "dobrowolnego" ale kolejnego podatku"
br