UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
NIE WRZUCAM I NIE BEDE WRZUCAŁ. A co do wypowiedzi ze "gdyby nie owsiak to by sprzetu nie było" gowno prawda był by sprzet ale panstwo dobrze kombinuje i znalazło sobie owsiaka ktory to za nich robi i panstwo juz nie musi wykladac kasy, taka prawda. Wystarczy ze płacimy wysokie podatki w skali zarobkow panstwa te 30,40 czy 50 mln zł z tej ze "akcji owsiaka" to kropla w morzu, kasa leci w miliardach, to wy tego nie wiecie? ładnie wam przymydlili oczka hahaha
1337