UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .całe szczęście że już nie trzeba tak jak kiedyś zaliczać egzaminów z WF. A kiedyś Pan Tuszyński jak "szprycha". Ale jak to się mówi przy korycie najlepiej. ..
_t_k_
.. .całe szczęście że już nie trzeba tak jak kiedyś zaliczać egzaminów z WF. A kiedyś Pan Tuszyński jak "szprycha". Ale jak to się mówi przy korycie najlepiej. ..
_t_k_