UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak ktoś nie daje, to niech zamknie pysk i nie wypisuje tu swoich typowo "elbląskich" opinii na tenn temat, że po co?, że bzdura, lipa itd. .. zawsze jakieś oszołomy dorwa się do klawiatury i piszą. A pużniej stoją pod sklepem i chleją browar elbląscy malkontenci i nieudacznicy, pozdrawiam garść tych normalnych elblążan.