A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tylko Jarosław KACZYŃSKI jest w stanie uratowac słuzbe zdrowia
Panie majorze, rzeczniku 16PDZ, wymagacie od kadry przestrzegania przepisów ubiorczych(jeden z wielu wymagań regulaminów, którymi rządzi się wojsko) a w TV Vectra występuje Pan w koszulce -pod mundurem wz 93- wg mnie cywilnej, chyba, że MON wprowadził coś nowego, czego nie daje żołnierzom.
charytatywne występy artystów podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej to fikcja. Zespół Rezerwat za koncert w Jeleniej Górze dostanie 12 tysięcy złotych, występ Lady Pank we Wrocławiu będzie kosztował 7-8 tysięcy. L. U. C. zainkasuje w Oławie 6 tysięcy złotych - informuje "Gazeta Wrocławska" No i co LESZCZE ???
Uważam, że powinni grać też charytatywnie dla takiej akcji, ale to już ich sprawa. A nie wiesz z jakiej puli będą opłaceni. A nawet jeśli zapłaci im Owsiak z pieniędzy, które zbierze to co. .. jakoś zorganizować to trzeba. mnie nie interesuje czy opłaci z tej zbiórki zespoły czy wyda część na woodstock i gdzie tam jeszcze. .ważne, że duuuuża część z tego przeznaczana jest na sprzęt do szpitali. Ja nie zbiednieje jak raz w roku wrzucę 5zł a od tylu ludzi to się uzbiera. Prawda jest taka, że gdyby nie akcja Owsiaka polskie szpitale były by dużo bardziej ubogie w sprzęt! Popieram tę akcje jak większość osób; )
I co "światełka do nieba" nie bedzie. Na sylwestra nie było fajerwerków to nie miało z czego zostac na światełko.
To będą te fajerwerki czy nie, bo nie wiem czy iść. Jak tak to gdzie dokładnie?
zal mi takich jak pardi, szczytny cel? nikt tam nei gra za free, cala kasa nie idzie dla szpitali, myslicie ze owsik sie utrzymuje przez tyle lat z radia? nawet w wyborczej kiedys pokazali co i ile gdzie idzie
Scena główna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajduje się w tym roku na ulicy Stary Rynek. Imprezy rozpoczną się o godz. 14
Program finału WOŚP w Elblągu
godz. 14.00-14.10 otwarcie
godz. 14.10-15.10 Satysfakcja Malbork
godz. 15.10-15.40 licytacje
godz. 15.40-16.40 koncert Julia Vikman Band
godz. 16.40-17.10 licytacje
godz. 17.10-17.40 Choracy
godz. 17.40-18.10 DZW
godz. 18.10-18.40 Licytacje
godz. 18.40-19.40 Erijef Massiv
godz. 19.40-20.00 tort + podziękowania
godz. 20.00-20.15 światełko do nieba
godz. 20.15-21.15 Sidney Polak, muzyczna gwiazda finału
Zobacz więcej: http://elblag.wm.pl/85118,Program-WOSP-w-Elblagu.html#ixzz1itBI45nq
Kolego kilka postów wyżej. Zespołom płacą urzędy miast, czyli wszyscy mieszkańcy. Jest to dodatkowy podatek. Tak samo za prąd, przygotowanie sceny, sprzątanie itp. Jakoś nie słyszałem, żeby jakikolwiek pracownik TV zrzekł się zarobku za ten dzień. Owsiak tego też nie robi za friko. Ma około 10 % z tej kasy. A kto za to płaci - my wszyscy + chodzące wyrwigrosze. A "Służba" Zdrowia z roku na rok jest coraz bardziej chora. Sądzę że już teraz ( przez ten tydzień ) klienci aptek zapłacili za lekarstwa więcej niż zbierze Owsiak.
Specjalnie wyruszyliśmy z domu, by wrzucić 100 zł- wspaniała akcja !!!!!