UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

WOŚP jest naprawdę super imprezą ale. .. niestety uczy nas tego żebyśmy pomagali tylko ten jeden raz w roku i mamy spokojne sumienie, a ilu ludzi pomaga przez cały rok innym i nie mają z tego żadnych korzyści tak jak jest w przypadku fundacji pana Owsiaka

kaliber44