UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ktoś nie daje, to niech zamknie pysk i nie wypisuje tu swoich typowo "elbląskich" opinii na tenn temat, że po co?, że bzdura, lipa itd. .. zawsze jakieś oszołomy dorwa się do klawiatury i piszą. A pużniej stoją pod sklepem i chleją browar elbląscy malkontenci i nieudacznicy, pozdrawiam garść tych normalnych elblążan.


Anuluj