A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a moze mnial na nia zlecenie???
Robotnicza jest jedną z najgorszych ulic dla pieszych, czy to idących po chodniku czy próbujących przejść przez ulicę. Nie ma świateł, nie ma ograniczeń. Wszyscy na hurra omijają Płk. Dąbka jadąc właśnie przez Robotniczą. Około godziny 15 nie ma jak przejść przez ulicę, bo nikt nie raczy się zatrzymać, a większość grzeję na pewno powyżej zalecanej prędkości. Sama niegdyś cudem uniknęłam wypadku, kiedy jeden pan wyjeżdżał z Jaśminowej i na siłę chciał się wepchać przed samochody, nie zwróciwszy uwagi, ze samochody właśnie przepuszczają pieszych. Może tak władze miasta wzięły by się za ul. Robotniczą i uczyniły ją bardziej bezpieczną dla pieszych.
To skrzyżowanie jest tak schrzanione ani wyjechać bezpiecznie a co mówić o przejściu. Chyba trzeba tragedii by wreszcie rozebrano te ruiny - barak parterowy na rogu i poprawiono widoczność. Albo znienawidzone ustawić światła i po problemie.
To może na sylwestra zamiast gwiazdy muzyki pop to ludzi napoić procentami chętni się znajdą potem za kółko ich i mieszkańcy będą mieli widowisko. I będzie taniej :)
z tego co widać, mądrale, to w tym miejscu przejścia nie ma, mistrzowie kierownicy.
co tam wypadek, spojzcie no na tych wszystkich glabow i stare baby ktore stoja i jak widac nie maja nic do roboty. Żalosny widok tej choloty obserwacyjnej.
Mistsz kierownicy, coś mu się pop. .. .. z tym Dakarem. Ubezpieczalnia po takim sportowym występie i dachowaniu nie powinna wypłacać odszkodowania, chyba, że winna jest potrącona kobieta, która ten bolid wywróciła. Szacun dla szacownego obywatela Elbląga.
Jechałem tamtędy 50/h i kierownica nie zablokowała się, nie było poślizgu, ale przy 70 to za ciekawie by nie było. Pewnie też krawężnik bym przytulił.
buechecheche jakie nazwenictwo. samochod osobowo-terenowy. skad wiadomo ze jest przystosowany do terenu. watpie by wytrzymal szok jakim jest nierowna powierzchnia. gdyby ktos napisal ze osobowo-towarowy to mialo by sens, ale osobowo-terenowy? w takim razie nazwijmy moj samochod osobowo-sportowy, albo osobowo-muzyczny :D:D:D:D
buechecheche Po polsku nie umie pisać :) Zanim zaczniesz bleblać to naucz się polskich liter oraz tego, że zdanie zaczynamy z dużej litery :D