UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jechałem tamtędy 50/h i kierownica nie zablokowała się, nie było poślizgu, ale przy 70 to za ciekawie by nie było. Pewnie też krawężnik bym przytulił.
Jechałem tamtędy 50/h i kierownica nie zablokowała się, nie było poślizgu, ale przy 70 to za ciekawie by nie było. Pewnie też krawężnik bym przytulił.