UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mistsz kierownicy, coś mu się pop. .. .. z tym Dakarem. Ubezpieczalnia po takim sportowym występie i dachowaniu nie powinna wypłacać odszkodowania, chyba, że winna jest potrącona kobieta, która ten bolid wywróciła. Szacun dla szacownego obywatela Elbląga.