A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Turban jesteś młodym idiotą, ty starym nie zostaniesz bo wcześniej mózg ci się zlasuje.
To mój samochód nazwę osobowo pachnący. Bo ładnie w nim pachnie chichichi.
No dobra jakby sie mu zablokowala kierownica jak twierdzi to gdyby nie jechal powyzej 50km/h to by zahamowal. Tak mi sie wydaje.
Tam jest 40-ka
Z winy takiego durnia, który nie potrafi dostosować się do ograniczenia prędkości (bo przecież chyba nie po to kupił taki samochód, żeby jeździć 40 na godzinę?) biedna dziewczyna spędzi noc sylwestrową w szpitalu. .. Dobrze by było, gdyby tylko tą jedną. .Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i apeluję do kierowców o ostrożniejszą jazdę, bo może im się nic nie stanie, ale przez swoje cwaniactwo mogą zniszczyć komuś życie. ..
coś trzeba mówić jak sie taką krakse spowodowało:))))
Ciekawe, za co jest ten obywatel szanowany i przez kogo, bo przeze mnie napewno nie. Mógłby uszanować przechodniów, może nie każdego stać na furę, w której taki frajer może czuć się bezpieczny.
Tak wielkim autem nie trzeba wcale szybko jechać żeby dachować. Normalne auto by nie dachowało. Ludzie cjcą być modni, kupują suva/terenówkę/podniesiony kompakt i nie mają pojęcia, że wysokie auto zachowuje się na drodze inaczej niż zwykłe niskie miejskie auto. Wyższy środek ciężkości ułatwia dachowanie. Wystarczy krawężnik, na którym normalne auto tylko by podbiło - a lekki, mały podniesiony kompakt (mini-suv/cross-over) dachuje. ..
ale dziecinne tłumaczenia kierowcy-sprawcy
jest to pojazd o dość dużej wadze. gdyby jechał z dozwoloną predkoscią50 km to na pewno by nie dachował. nie do uwierzenia jest zablokowanie układu kierowniczego chyba, że został wyjęty kluczyk z stacyjki lub komórka. jeżdżę tą ulicą prawie codziennie, trzeba mocno uważać na przejściach dla pieszych szczególnie koło ul jasminowej. w szeregu wypadkach przepuszczając pieszych słysze pisk hamulców pojazdu za mną. a przecież w takich miejscach należy bezwzględnie zwolnic. te dwa przejścia są szczególnie niebezpieczne wieczorem, gdy jezdnia jest czarna a oświetlenie nikłe-nie widać pieszych. przejścia w elblągu są b. źle oświetlone tak jak by ulicami poruszały się furmanki konne a nie sznur samochodów prosze porównajmy oświetlenie przejśc w trójmieście.