39
31.12.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Turban jesteś młodym idiotą, ty starym nie zostaniesz bo wcześniej mózg ci się zlasuje.
(2011.12.31)

info

0  
  0
To mój samochód nazwę osobowo pachnący. Bo ładnie w nim pachnie chichichi.
(2011.12.31)

info

0  
  0
No dobra jakby sie mu zablokowala kierownica jak twierdzi to gdyby nie jechal powyzej 50km/h to by zahamowal. Tak mi sie wydaje.
(2011.12.31)

info

0  
  0
Tam jest 40-ka
HVK (2011.12.31)

info

0  
  0
Z winy takiego durnia, który nie potrafi dostosować się do ograniczenia prędkości (bo przecież chyba nie po to kupił taki samochód, żeby jeździć 40 na godzinę?) biedna dziewczyna spędzi noc sylwestrową w szpitalu. .. Dobrze by było, gdyby tylko tą jedną. .Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i apeluję do kierowców o ostrożniejszą jazdę, bo może im się nic nie stanie, ale przez swoje cwaniactwo mogą zniszczyć komuś życie. ..
szkoda (2011.12.31)

info

0  
  0
coś trzeba mówić jak sie taką krakse spowodowało:))))
(2011.12.31)

info

0  
  0
Ciekawe, za co jest ten obywatel szanowany i przez kogo, bo przeze mnie napewno nie. Mógłby uszanować przechodniów, może nie każdego stać na furę, w której taki frajer może czuć się bezpieczny.
żal (2011.12.31)

info

0  
  0
Tak wielkim autem nie trzeba wcale szybko jechać żeby dachować. Normalne auto by nie dachowało. Ludzie cjcą być modni, kupują suva/terenówkę/podniesiony kompakt i nie mają pojęcia, że wysokie auto zachowuje się na drodze inaczej niż zwykłe niskie miejskie auto. Wyższy środek ciężkości ułatwia dachowanie. Wystarczy krawężnik, na którym normalne auto tylko by podbiło - a lekki, mały podniesiony kompakt (mini-suv/cross-over) dachuje. ..
qwez (2011.12.31)

info

0  
  0
ale dziecinne tłumaczenia kierowcy-sprawcy
(2011.12.31)

info

0  
  0
jest to pojazd o dość dużej wadze. gdyby jechał z dozwoloną predkoscią50 km to na pewno by nie dachował. nie do uwierzenia jest zablokowanie układu kierowniczego chyba, że został wyjęty kluczyk z stacyjki lub komórka. jeżdżę tą ulicą prawie codziennie, trzeba mocno uważać na przejściach dla pieszych szczególnie koło ul jasminowej. w szeregu wypadkach przepuszczając pieszych słysze pisk hamulców pojazdu za mną. a przecież w takich miejscach należy bezwzględnie zwolnic. te dwa przejścia są szczególnie niebezpieczne wieczorem, gdy jezdnia jest czarna a oświetlenie nikłe-nie widać pieszych. przejścia w elblągu są b. źle oświetlone tak jak by ulicami poruszały się furmanki konne a nie sznur samochodów prosze porównajmy oświetlenie przejśc w trójmieście.
UŻYTKOWNIK ULICY (2011.12.31)

info

0  
  0