UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To skrzyżowanie jest tak schrzanione ani wyjechać bezpiecznie a co mówić o przejściu. Chyba trzeba tragedii by wreszcie rozebrano te ruiny - barak parterowy na rogu i poprawiono widoczność. Albo znienawidzone ustawić światła i po problemie.