UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

buechecheche Po polsku nie umie pisać :) Zanim zaczniesz bleblać to naucz się polskich liter oraz tego, że zdanie zaczynamy z dużej litery :D


Anuluj