UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
buechecheche Po polsku nie umie pisać :) Zanim zaczniesz bleblać to naucz się polskich liter oraz tego, że zdanie zaczynamy z dużej litery :D
buechecheche Po polsku nie umie pisać :) Zanim zaczniesz bleblać to naucz się polskich liter oraz tego, że zdanie zaczynamy z dużej litery :D