UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

buechecheche jakie nazwenictwo. samochod osobowo-terenowy. skad wiadomo ze jest przystosowany do terenu. watpie by wytrzymal szok jakim jest nierowna powierzchnia. gdyby ktos napisal ze osobowo-towarowy to mialo by sens, ale osobowo-terenowy? w takim razie nazwijmy moj samochod osobowo-sportowy, albo osobowo-muzyczny :D:D:D:D