UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Robotnicza jest jedną z najgorszych ulic dla pieszych, czy to idących po chodniku czy próbujących przejść przez ulicę. Nie ma świateł, nie ma ograniczeń. Wszyscy na hurra omijają Płk. Dąbka jadąc właśnie przez Robotniczą. Około godziny 15 nie ma jak przejść przez ulicę, bo nikt nie raczy się zatrzymać, a większość grzeję na pewno powyżej zalecanej prędkości. Sama niegdyś cudem uniknęłam wypadku, kiedy jeden pan wyjeżdżał z Jaśminowej i na siłę chciał się wepchać przed samochody, nie zwróciwszy uwagi, ze samochody właśnie przepuszczają pieszych. Może tak władze miasta wzięły by się za ul. Robotniczą i uczyniły ją bardziej bezpieczną dla pieszych.
Liściem