UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mistsz kierownicy, coś mu się pop. .. .. z tym Dakarem. Ubezpieczalnia po takim sportowym występie i dachowaniu nie powinna wypłacać odszkodowania, chyba, że winna jest potrącona kobieta, która ten bolid wywróciła. Szacun dla szacownego obywatela Elbląga.


Anuluj