Wypadek na Robotniczej

39
31.12.2011
Wypadek na Robotniczej
fot. Witold Sadowski
Dziś (31 grudnia) około godz. 10.15 na ul. Robotniczej kierujący pojazdem osobowo-terenowym zjechał na chodnik, potrącił pieszą i dachował. Dwie osoby zostały zabrane przez karetki pogotowia ratunkowego do szpitala. Ruch w rejonie wypadku odbywał się wahadłowo. Zobacz więcej zdjęć.
Do zdarzenia doszło na ul. Robotniczej kilkadziesiąt metrów od skrzyżowania z Jaśminową na wysokości apteki. Na miejscu wypadku od policjantów wydziału ruchu drogowego dowiedzieliśmy się, że 43-letni kierujący pojazdem mitsubishi outlander jadąc ul. Robotniczą od strony Pionierskiej zjechał nagle na krawężnik drogi, potrącił idącą chodnikiem 22-letnią kobietę i dachował. Jak powiedział policjantom w pewnym momencie w jego aucie zablokowała się kierownica i to, według jego oświadczenia, było przyczyną tego zdarzenia.
   [fotoc]
   Karetki pogotowia ratunkowego zabrały pieszą i kierowcę outlandera do szpitala. Ruch w rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut odbywał się wahadłowo. Kierujący mitsubishi był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
etam, bajdurzy. .. .gadał przez telefon albo sięgał właśnie po niego - i to są efekty!
gsm ha (2011.12.31)

info

0  
  0
ja sie caly czas zastanawiam z jaka predkoscia trzeba tam jechac zeby polozyc auto na dachu
(2011.12.31)

info

0  
  0
Dwie wersje albo zapierniczał i spawany z układ kierowniczy sie zablokowal (jak w wiekszosci przypadkow przerabianych anglikow) albo zapierniczal i stracil panowanie kiedy najechal na kraweznik. W obu przypadkach gdyby jechal przepisowe 50 na godzinę nic by się nie stało ludziom.
(2011.12.31)

info

0  
  0
To nie był anglik tylko auto z salonu, pełne autocasco, szanowanego obywatela miasta.
E.T. (2011.12.31)

info

0  
  0
No to sprawa wyjaśniona. A tak na marginesie gapiostwa tyle co na sylwestra.
(2011.12.31)

info

0  
  0
pierdu pierdu!!! ja mozna suva przewrocic?? pewnie zapieprzal jak glupi
(2011.12.31)

info

0  
  0
Podobno krzyczał że jest dziś pragnieniem :D
drestos (2011.12.31)

info

0  
  0
Szanowanego ?? hehe a przez kogo ???
heheheh (2011.12.31)

info

0  
  0
chołota na części sie cziła
qaz (2011.12.31)

info

0  
  0
bylo slychac strzaly. ..
hahah (2011.12.31)

info

0  
  0