UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To może na sylwestra zamiast gwiazdy muzyki pop to ludzi napoić procentami chętni się znajdą potem za kółko ich i mieszkańcy będą mieli widowisko. I będzie taniej :)

bystrzacha blacha

Anuluj