UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To może na sylwestra zamiast gwiazdy muzyki pop to ludzi napoić procentami chętni się znajdą potem za kółko ich i mieszkańcy będą mieli widowisko. I będzie taniej :)
bystrzacha blacha
To może na sylwestra zamiast gwiazdy muzyki pop to ludzi napoić procentami chętni się znajdą potem za kółko ich i mieszkańcy będą mieli widowisko. I będzie taniej :)
bystrzacha blacha