22
05.10.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Poziom zwolnionych zawodniczek w pierwszej lidze był fatalny. Lepiej grające zawodniczki zostały, maja szanse się wykazać. Za poprzednie dokonania należy im się szacunek, ale niestety te czasy minęły i czas było na zmiany. Dla mnie decyzja była jak najbardziej prawidłowa.
(2011.10.06)

info

0  
  0
Za to poziom kupionych zawodniczek z SMS Gliwice jest mistrzowski. Gratuluję braku obiektywizmu.
(2011.10.06)

info

0  
  0
Poziom zwolnionych zawodniczek w pierwszej lidze był fatalny. Lepiej grające zawodniczki zostały, maja szanse się wykazać. Za poprzednie dokonania należy im się szacunek, ale niestety te czasy minęły i czas było na zmiany. Dla mnie decyzja była jak najbardziej prawidłowa.
(2011.10.06)

info

0  
  0
nie no pewnie lepiej dawać kasę za coraz gorsze wyniki sportowe. Trzeba zrobić jeden mocny skład. Zawodniczkom z I ligo zabrakło doświadczenia a niektórym nawet talentu. Ot tyle!
(2011.10.06)

info

0  
  0
Czytam i sądzę, że ta polemika nie ma sensu. Okazuje się, że najlepszy trener w elbląskiej piłce ręcznej kobiet i dziewcząt Jerzy Ringwelski wychowuje sportowo słabiutkie zawodniczki. Ręce opadają.
(2011.10.06)

info

0  
  0
Powiem tak: oprawa meczu ze strony przeciwników, jak na wyjzadówkę była spoko, ale zabrakło trochę naszych. Było dużo osób, ale jak już chłopaki prowadziali okrzykki to pikniki siedziały i nic niezamierzały robić. Wręcz powiem, że dostaliśmy z chłopakami ochrzan od paru starszych osób, że zachowujemy się za głośno. Stare pryki, jak macie zamiar smęcić i niezamierzacie pomagać, to won do domu siedzieć przed telewizorem !
(2011.10.06)

info

0  
  0
I jeszcze jedno. Kasa za wspaniałe wyniki w tym i poprzednim sezonie należy się oczywiście tylko zawodniczkom z superligi. Zdaniem zarządu to one a nie byłe Mistrzynie Polski juniorek promowały Elbląg. Ja mam inne zdanie. Jestem ciekaw jak będzie wyglądał Start w przyszłym sezonie. Jestem ciekaw, która z przygaszonych nieco gwiazd zostanie w klubie? I co na to zarząd?
(2011.10.06)

info

0  
  0
A mi osobiście podobają się wpisy takich fachowców jak np hd. Pieniądze z miasta na ten zespół nie zostały cofnięte, jest tak jak było w tamtym roku a więc. .. .chłopie wpadka. Jeśli dalsza twoja wiedza na temat Startu jest tak głęboka to gratuluję takich kibiców i komentatorów. Wynik w takim składzie do przewidzenia no to też było odkrywcze, a przed sezonem nikt nie wiedział jakim składem będzie dysponował Start. W klubie spali czy jak?? Kto za to odpowiada?? Gościński i to jego w pierwszej kolejności powinno się rozliczać, to on pracuje z zespołem i jak widać po jego wypowiedziach ciągle mu coś u dziewczyn nie pasuje. Ale jakoś jego winy w tym wszystkim nie ma. Dziwne i to bardzo. Za chwile powie tak jak trener Olimpii Wesołowski. Ja chcę trenować Start bo ja widzę potencjał w tej drużynie. Tylko my kibice człowieku wyników twojej pracy nie widzimy więc zapewne jest marna. Jeszcze co do meczu z Łączpolem, ktoś tu napisał, że istniała tylko Hania i Wioleta. Chyba inny mecz oglądałeś. Hania owszem znów pokazała że ma potencjał, natomiast Janeczek podobnie jak reszta zespołu padaka. Wczoraj z silnym zespołem pokazała jakim jest dla nas wzmocnieniem. I na koniec słow kilka o rozwiązanym Starcie II. Decyzja jak najbardziej fatalna. Wczoraj w meczu Koniuszaniec lała nasze jak tylko chciała, było od wszystkich "elblążanek" o niebo lepsza. A gdy kilka lat temu opuszczała Elbląg mówili, że jest słaba. Tak samo jak dziś mówią o tych siedmiu, które wywalili. Dziękuję.
nafciarz (2011.10.06)

info

0  
  0
Żal do Gościńskiego przez Ciebie przemawia, co poniekąd jest zrozumiałe, ale mimo wszystko małe. Co do miejskich pieniędzy poważnie myślisz, że figurant Święcicki samodzielnie podejmuje takie decyzje?
hd (2011.10.07)

info

0  
  0
będąc w okresie interregium łatwo przejść do następnego, a interregium to przejście jednego w drugi, Prezes klubu i Prezydent Miasta mają doświadczenia marketingowe to przecież doskonali fachowcy Pan Nowaczyk Doskonały fachowiec i to że nie zna się na niczym więc poprzyjmy go w następnych wyborach do senatu jeśli bo musi zadbać o dobro swoje i swojej rodziny a także nas mieszkańców Elbląga przeceż
(2011.10.08)

info

0  
  0