A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Poziom zwolnionych zawodniczek w pierwszej lidze był fatalny. Lepiej grające zawodniczki zostały, maja szanse się wykazać. Za poprzednie dokonania należy im się szacunek, ale niestety te czasy minęły i czas było na zmiany. Dla mnie decyzja była jak najbardziej prawidłowa.
Za to poziom kupionych zawodniczek z SMS Gliwice jest mistrzowski. Gratuluję braku obiektywizmu.
Poziom zwolnionych zawodniczek w pierwszej lidze był fatalny. Lepiej grające zawodniczki zostały, maja szanse się wykazać. Za poprzednie dokonania należy im się szacunek, ale niestety te czasy minęły i czas było na zmiany. Dla mnie decyzja była jak najbardziej prawidłowa.
nie no pewnie lepiej dawać kasę za coraz gorsze wyniki sportowe. Trzeba zrobić jeden mocny skład. Zawodniczkom z I ligo zabrakło doświadczenia a niektórym nawet talentu. Ot tyle!
Czytam i sądzę, że ta polemika nie ma sensu. Okazuje się, że najlepszy trener w elbląskiej piłce ręcznej kobiet i dziewcząt Jerzy Ringwelski wychowuje sportowo słabiutkie zawodniczki. Ręce opadają.
Powiem tak: oprawa meczu ze strony przeciwników, jak na wyjzadówkę była spoko, ale zabrakło trochę naszych. Było dużo osób, ale jak już chłopaki prowadziali okrzykki to pikniki siedziały i nic niezamierzały robić. Wręcz powiem, że dostaliśmy z chłopakami ochrzan od paru starszych osób, że zachowujemy się za głośno. Stare pryki, jak macie zamiar smęcić i niezamierzacie pomagać, to won do domu siedzieć przed telewizorem !
I jeszcze jedno. Kasa za wspaniałe wyniki w tym i poprzednim sezonie należy się oczywiście tylko zawodniczkom z superligi. Zdaniem zarządu to one a nie byłe Mistrzynie Polski juniorek promowały Elbląg. Ja mam inne zdanie. Jestem ciekaw jak będzie wyglądał Start w przyszłym sezonie. Jestem ciekaw, która z przygaszonych nieco gwiazd zostanie w klubie? I co na to zarząd?
A mi osobiście podobają się wpisy takich fachowców jak np hd. Pieniądze z miasta na ten zespół nie zostały cofnięte, jest tak jak było w tamtym roku a więc. .. .chłopie wpadka. Jeśli dalsza twoja wiedza na temat Startu jest tak głęboka to gratuluję takich kibiców i komentatorów. Wynik w takim składzie do przewidzenia no to też było odkrywcze, a przed sezonem nikt nie wiedział jakim składem będzie dysponował Start. W klubie spali czy jak?? Kto za to odpowiada?? Gościński i to jego w pierwszej kolejności powinno się rozliczać, to on pracuje z zespołem i jak widać po jego wypowiedziach ciągle mu coś u dziewczyn nie pasuje. Ale jakoś jego winy w tym wszystkim nie ma. Dziwne i to bardzo. Za chwile powie tak jak trener Olimpii Wesołowski. Ja chcę trenować Start bo ja widzę potencjał w tej drużynie. Tylko my kibice człowieku wyników twojej pracy nie widzimy więc zapewne jest marna. Jeszcze co do meczu z Łączpolem, ktoś tu napisał, że istniała tylko Hania i Wioleta. Chyba inny mecz oglądałeś. Hania owszem znów pokazała że ma potencjał, natomiast Janeczek podobnie jak reszta zespołu padaka. Wczoraj z silnym zespołem pokazała jakim jest dla nas wzmocnieniem. I na koniec słow kilka o rozwiązanym Starcie II. Decyzja jak najbardziej fatalna. Wczoraj w meczu Koniuszaniec lała nasze jak tylko chciała, było od wszystkich "elblążanek" o niebo lepsza. A gdy kilka lat temu opuszczała Elbląg mówili, że jest słaba. Tak samo jak dziś mówią o tych siedmiu, które wywalili. Dziękuję.
Żal do Gościńskiego przez Ciebie przemawia, co poniekąd jest zrozumiałe, ale mimo wszystko małe. Co do miejskich pieniędzy poważnie myślisz, że figurant Święcicki samodzielnie podejmuje takie decyzje?
będąc w okresie interregium łatwo przejść do następnego, a interregium to przejście jednego w drugi, Prezes klubu i Prezydent Miasta mają doświadczenia marketingowe to przecież doskonali fachowcy Pan Nowaczyk Doskonały fachowiec i to że nie zna się na niczym więc poprzyjmy go w następnych wyborach do senatu jeśli bo musi zadbać o dobro swoje i swojej rodziny a także nas mieszkańców Elbląga przeceż