A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a dlaczego kupując normalny bilet zmuszony jestem siedzieć na schodach w przejściu, obok mnie matki i ojcowie z dziećmi, a 3/4 sportowej hali zamknięte dla publiczności. i jeszcze w jedynym sektorze dla mieszkańców w samym środku wydzielone miejsca dla vipów. jak się do tego mają przepisy pożarowe - tak blisko od tragedii.
hd pewnie że mam żal do Gościńskiego, bo nie potrafił przygotować zespołu do rozgrywek a teraz niemal cała liga nas leje. I ja ma być z tego dumny?? Skoro tobie wystarcza minimum to nie znaczy że wszyscy muszą chodzić w podartych spodniach. Ja chcę mocnego zespołu i wyników. I chyba nic w tym złego.