UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie no pewnie lepiej dawać kasę za coraz gorsze wyniki sportowe. Trzeba zrobić jeden mocny skład. Zawodniczkom z I ligo zabrakło doświadczenia a niektórym nawet talentu. Ot tyle!
nie no pewnie lepiej dawać kasę za coraz gorsze wyniki sportowe. Trzeba zrobić jeden mocny skład. Zawodniczkom z I ligo zabrakło doświadczenia a niektórym nawet talentu. Ot tyle!