UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie no pewnie lepiej dawać kasę za coraz gorsze wyniki sportowe. Trzeba zrobić jeden mocny skład. Zawodniczkom z I ligo zabrakło doświadczenia a niektórym nawet talentu. Ot tyle!


Anuluj