UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powiem tak: oprawa meczu ze strony przeciwników, jak na wyjzadówkę była spoko, ale zabrakło trochę naszych. Było dużo osób, ale jak już chłopaki prowadziali okrzykki to pikniki siedziały i nic niezamierzały robić. Wręcz powiem, że dostaliśmy z chłopakami ochrzan od paru starszych osób, że zachowujemy się za głośno. Stare pryki, jak macie zamiar smęcić i niezamierzacie pomagać, to won do domu siedzieć przed telewizorem !