UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mi osobiście podobają się wpisy takich fachowców jak np hd. Pieniądze z miasta na ten zespół nie zostały cofnięte, jest tak jak było w tamtym roku a więc. .. .chłopie wpadka. Jeśli dalsza twoja wiedza na temat Startu jest tak głęboka to gratuluję takich kibiców i komentatorów. Wynik w takim składzie do przewidzenia no to też było odkrywcze, a przed sezonem nikt nie wiedział jakim składem będzie dysponował Start. W klubie spali czy jak?? Kto za to odpowiada?? Gościński i to jego w pierwszej kolejności powinno się rozliczać, to on pracuje z zespołem i jak widać po jego wypowiedziach ciągle mu coś u dziewczyn nie pasuje. Ale jakoś jego winy w tym wszystkim nie ma. Dziwne i to bardzo. Za chwile powie tak jak trener Olimpii Wesołowski. Ja chcę trenować Start bo ja widzę potencjał w tej drużynie. Tylko my kibice człowieku wyników twojej pracy nie widzimy więc zapewne jest marna. Jeszcze co do meczu z Łączpolem, ktoś tu napisał, że istniała tylko Hania i Wioleta. Chyba inny mecz oglądałeś. Hania owszem znów pokazała że ma potencjał, natomiast Janeczek podobnie jak reszta zespołu padaka. Wczoraj z silnym zespołem pokazała jakim jest dla nas wzmocnieniem. I na koniec słow kilka o rozwiązanym Starcie II. Decyzja jak najbardziej fatalna. Wczoraj w meczu Koniuszaniec lała nasze jak tylko chciała, było od wszystkich "elblążanek" o niebo lepsza. A gdy kilka lat temu opuszczała Elbląg mówili, że jest słaba. Tak samo jak dziś mówią o tych siedmiu, które wywalili. Dziękuję.

nafciarz

Anuluj