UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I jeszcze jedno. Kasa za wspaniałe wyniki w tym i poprzednim sezonie należy się oczywiście tylko zawodniczkom z superligi. Zdaniem zarządu to one a nie byłe Mistrzynie Polski juniorek promowały Elbląg. Ja mam inne zdanie. Jestem ciekaw jak będzie wyglądał Start w przyszłym sezonie. Jestem ciekaw, która z przygaszonych nieco gwiazd zostanie w klubie? I co na to zarząd?