UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poziom zwolnionych zawodniczek w pierwszej lidze był fatalny. Lepiej grające zawodniczki zostały, maja szanse się wykazać. Za poprzednie dokonania należy im się szacunek, ale niestety te czasy minęły i czas było na zmiany. Dla mnie decyzja była jak najbardziej prawidłowa.