UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
będąc w okresie interregium łatwo przejść do następnego, a interregium to przejście jednego w drugi, Prezes klubu i Prezydent Miasta mają doświadczenia marketingowe to przecież doskonali fachowcy Pan Nowaczyk Doskonały fachowiec i to że nie zna się na niczym więc poprzyjmy go w następnych wyborach do senatu jeśli bo musi zadbać o dobro swoje i swojej rodziny a także nas mieszkańców Elbląga przeceż