UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

będąc w okresie interregium łatwo przejść do następnego, a interregium to przejście jednego w drugi, Prezes klubu i Prezydent Miasta mają doświadczenia marketingowe to przecież doskonali fachowcy Pan Nowaczyk Doskonały fachowiec i to że nie zna się na niczym więc poprzyjmy go w następnych wyborach do senatu jeśli bo musi zadbać o dobro swoje i swojej rodziny a także nas mieszkańców Elbląga przeceż


Anuluj