UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I jeszcze jedno. Kasa za wspaniałe wyniki w tym i poprzednim sezonie należy się oczywiście tylko zawodniczkom z superligi. Zdaniem zarządu to one a nie byłe Mistrzynie Polski juniorek promowały Elbląg. Ja mam inne zdanie. Jestem ciekaw jak będzie wyglądał Start w przyszłym sezonie. Jestem ciekaw, która z przygaszonych nieco gwiazd zostanie w klubie? I co na to zarząd?


Anuluj