UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poziom zwolnionych zawodniczek w pierwszej lidze był fatalny. Lepiej grające zawodniczki zostały, maja szanse się wykazać. Za poprzednie dokonania należy im się szacunek, ale niestety te czasy minęły i czas było na zmiany. Dla mnie decyzja była jak najbardziej prawidłowa.


Anuluj