UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poziom zwolnionych zawodniczek w pierwszej lidze był fatalny. Lepiej grające zawodniczki zostały, maja szanse się wykazać. Za poprzednie dokonania należy im się szacunek, ale niestety te czasy minęły i czas było na zmiany. Dla mnie decyzja była jak najbardziej prawidłowa.