61
27.09.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja akurat jechałem tym tramwajem. I to było tak że ten tramwaj zaczął przyspieszać no i tak wszedł w zakręt ze wcale nie wszedł. Uważam że to nie hamulec nie zadziałał po prostu motorniczy chciał pojechać na zawadę ale przypomniał sobie że torów tam niema. Drifta pocisną a ja się na matmę spóźniłem. xd
papa smerf (2011.09.27)

info

0  
  0
ja też bym się źle się poczuł jak bym narobił szaleństwami narobił tyle strat i zagroził życiu innym ludziom. teraz będzie pół roku na chorobowym pewnie. zasuwał z góry pewnie koło sadry wystartował do zielonego i na wczesnej pomarańczy zakończył swój popis.
(2011.09.27)

info

0  
  0
dobrze że na samym początku łuku poszedł prosto bo gdyby dalej dojechał w łuk to przy tej prędkości by go położył na bok(prawą stronę). ten tramwaj jest za wąski i za wysoki do pokonywania z taką prędkością zakrętów.
(2011.09.27)

info

0  
  0
plus tego jest taki, że nie zdążyłam na sprawdzian z biologii :)
sander (2011.09.27)

info

0  
  0
Ciekawe co ze smarowaniem pętli na Ogólnej. Wystarczy zobaczyć jak wyglądają tory na tej pętli. Całe czarne
gru (2011.09.27)

info

0  
  0
Tato a czemu tramwaj skęcowuje - Abo synku tory się wygły :)
kierownic trnwaju (2011.09.27)

info

0  
  0
W dużym stopniu tego typu wypadki zdarzają się również przez zdecydowanie wąskie tory 1000cm. Jak wiemy generalnie na świecie odstępuje się od wąskich torowisk ponieważ tramwaje są coraz szybsze, a to nie sprzyja bezpieczeństwu. Oczywiście nie będę w tym przypadku bronił motorniczego bo jasnym jest, że on również ponosi winę lecz nie tak zupełnie jak się może wydawać. Widzimy doskonale, że torowiska w naszym mieście są bardzo kręte, a przede wszystkim krzywe tak jak na ul. Grunwaldzkiej co nie pozwala na poruszanie się nowych wozów. Władze miasta oraz Tramwaje elbląskie powinny się zmobilizować i poczynić odpowiednie kroki, a najlepiej zmienić rozstaw osi. Zdaję sobie sprawę, że są to wielkie koszty lecz chodzi tu zdecydowanie o nasze bezpieczeństwo, a z tym żartów nie ma.
Zapłakany Czesio (2011.09.27)

info

0  
  0
zapierdzielał jak zwykle żeby zdążyć na pomarańczowym. Kiedys miałam okazje jechać bimbajem którym kierował dziadek- Kubica. Latalismy wszyscy jak kartofle w wagoniku. Napisałam skargę ale nawet nie raczyli odpowiedzieć. Kupiłam sobie małe autko- taniej bezpieczniej i nie śmierdzi
(2011.09.27)

info

0  
  0
Cuda Tuska & Nowaczyka. Nikt PO nie zarzuci, że cudów nie ma, bo są. Da się jeździć PO trawie tramwajem?Da się. W Elblągu i tylko w Elblągu jest to możliwe!
Alojzy (2011.09.27)

info

0  
  0
100 cm nie 1000cm. jeśli jeździłyby po różnych liniach to nie byłyby widoczne a jak jeżdżą na jednej to masz dużą szansę że na takowy tramwaj trafisz ot co
igi (2011.09.27)

info

0  
  0