UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja też bym się źle się poczuł jak bym narobił szaleństwami narobił tyle strat i zagroził życiu innym ludziom. teraz będzie pół roku na chorobowym pewnie. zasuwał z góry pewnie koło sadry wystartował do zielonego i na wczesnej pomarańczy zakończył swój popis.